» News
CI PENSERO´ DOMANI ED EMANUELA ED IO VIDEO CLIP
I VIDEO DELLE CANZONI IN USCITA AD APRILE
NEWS

NEW SINGLE AMEDEO MINGHI ANDREA ANDREI DAVIDE MATTIOLI EMANUELA ED IO

NEW SINGLE DODI BATTAGLIA ILONA CSAKOVA ANDREA ANDREI DAVIDE MATTIOLI JAREK SIMEK
CI PENSERO´DOMANI

NEW SINGLE NANDREA ANDREI DAVIDE MATTIOLI VALERII ZARYADNOV ELENA ZARYADNOVA
NON TORNERO´

NEW INSIEME 3 2 CD

DAVIDE MATTIOLI A ANDREA ANDREI

DAVIDE MATTIOLI A ANDREA ANDREI 14.5.2013 ODLÉTAJÍ ZAZPÍVAT RUKÉMU PREZIDENTU DO SANT. PETERBURGA.
Duo INSIEME nejen, že v Sant. Peterburgu vyhráli Ruského slavíka, ale v květnu byli od ruské federace pozváni na vystoupení přímo pro ruského prezidenta Vladimíra Putina. Velice vam kluci gratulujeme a držíme palce!

Krest skladatele Jarka Simka

Na Šimkův křest klipu dorazilo také italské pěvecké duo Andrea Andrei a Davide Mattioli, herec Pavel Trávníček či politik Tomio Okamura. Ukázala se i Ilona Csáková, jež pochválila Šimkovo pracovní nasazení. "Ten klip je úžasný, povedený a na vysoké úrovni. Jarek je velmi pracovitý člověk a je příkladem, že když někdo poctivě maká, může sklízet úspěchy," vysekla poklonu svému kolegovi Ilona.

NEWS
Zpěvačka Helena Vondráčková a italští kolegové Davide Mattioli a Andrea Andrei natočili videoklip k písni Fuoco Nel Fuoco! Helena Vondráčková (64) tak poprvé v životě zpívá italsky a disko hit sezóny Fuoco Nel Fuoco má konečně svůj vlastní videoklip.

Děkujeme všem za krásnou atmosféru. Jsme rádi, že novinkový singl „Ragazzina Ragazzina (Mendocino) 2016“ měl mimořádný úspěch !!!

View pictures

Italská legenda, skladatel, producent, zpěvák Valerio Liboni společně s Italem Andrea Andrei podpořili 14.9. na nám. Míru v Praze svým vystoupení nadaci Život dětem. Společně představili novinkový singl „Ragazzina Ragazzina 2016“ (hit ze 70-tých let, u nás známý jako Perníková chaloupka od Fr. Ringo Čecha, v angličtině s názvem Mendocino).

Valerio Liboni, frontman italských legendárních skupin „I Nueve Angeli“ a „La Strana Societá“, autor a majitel práv mnoha světových hitů sedmdesátých let: „Popcorn“ (později Crazy Frog remix bodoval v 71 zemích světa na 1. místě), „Uakadi, Uakadů“ (u nás známá jako Papoušek Kakadů), „Singapore“, „Donna Felicitá“…

Valerie Liboni tuto skladbu zpívá na koncertech v obou italských hudebních seskupeních. Andrea Andrei ji zpíval začátkem milénia ještě jako člen sk. „La Strana Societá“. Nestává se často, aby originální skladbu nazpíval po mnoha letech jak majitel práv, tak oba zpěváci. Singl se dočká v dohledné době videoklipu, který se bude natáčet v Praze a v Berlíně.

Skladba „Ragazzina Ragazzina (Mendocino) 2016“ vychází koncem roku na speciálním EP společně s dalšími remix hity a společným megamixem, který bude doplněn o hit „Obladi Oblada“. EP vychází u poměrně významného italského vydavatele Egea Music, společně s novinkovým albem Andrea Andrei.

View pictures

32. týden v celkem 23. tištěných a internetových médií v Česku i na Slovensku

Blesk tištěný a Blesk.cz
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/411176/zuzana-bubilkova-sbalila-itala-fesak-ji-dokonce-vyvaruje.html

Pražský Zpravodaj.cz a Tistěný Deník
http://prazsky-zpravodaj.cz/kultura/italsky-zpevak-producent-andrea-andrei-zcela-podlehl-ceske-krase/

Novinky.cz
https://www.novinky.cz/vase-zpravy/praha/4480-39341-italsky-zpevak-andrea-andrei-se-szil-s-ceskym-prostredim-vydava-novy-singl.html?source=FBS

Music-zone.eu
http://music-zone.eu/italsky-zpevak-podlehl-ceske-krase/

IBestOf.cz
http://www.ibestof.cz/stripky-ze-spolecnosti/zuzana-bubilkova-v-doprovodu-andrea-andrei-ve-spolecne-show.html

Bulvar24.cz
http://bulvar24.cz/italsky-zpevak-a-producent-andrea-andrei-zcela-podlehl-ceske-krase/

CelebrityTime.cz
http://www.celebritytime.cz/italsky-zpevak-podlehl-ceske-krase-art.html

Náchodské Info (listy)
http://www.nachodske.info/ostatni-kultura/i-letos-se-v-nachode-uskutecni-celorepublikova-akce-den-dobrych-skutku-a-muz-roku.html

Taneční Magazín.cz
http://www.tanecnimagazin.cz/2016/08/10/italsky-zpevak-podlehl-ceske-krase/

Muž roku.cz
http://www.muzroku.cz/Muz-roku-2016.html

Celebrity-Inovinky.cz
http://www.inovinky.cz/zpravy/celebrity?day=2016-08-08

Dále v Paparazzi.cz, SvětBulvárů,cz, MojeCelebrity.cz, AktuálníZprávy.cz, News.sk, CzechNews.com, Loadeer.com, Drbna.info, Bizinet.cz, New.ourmet.cz…

View pictures

9.8.2016
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/411176/zuzana-bubilkova-sbalila-itala-fesak-ji-dokonce-vyvaruje.html

View pictures

V srpnu vychází řada článků s rozhovorem s Andrea Andrei.
Například u Ibestof.cz, , CelebrityTime.cz, Blesk.cz, Novinky.cz, TOPVIP,cz a dalších:
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/411176/zuzana-bubilkova-sbalila-itala-fesak-ji-dokonce-vyvaruje.html
http://www.ibestof.cz/stripky-ze-spolecnosti/zuzana-bubilkova-v-doprovodu-andrea-andrei-ve-spolecne-show.html

Italský zpěvák podlehl české kráse
Bývalý člen legendární italské skupiny La Strana Societá, zpěvák, producent, textař, skladatel, ale i výborný kuchař, Andrea Andrei, který spolupracuje s největšími italskými a českými hvězdami, neodolal kráse českých dívek. “ Seznámil jsem se s ní před osmi lety na koncertu v Třinci. Když jsem uviděl její modré oči, podlomily se mi kolena. Bylo ji dvaadvacet a já byl zamilovaný jako malý kluk. Od té doby jsem zpíval a skládal jenom pro ni.“
Dokonce se kvůli ní přestěhoval do Česka a naučil se velmi dobře česky. Přitom neuměl ani slovo. „Nikdy nezapomenu, jak jsem poprvé přisel v Praze do hospody k Flekům, neuměl jsem ani slovo česky, tak jsem vrchnímu ukázal, že mám hlad. On povídá : „Párek?“ jelikož jsme nevěděl, co je párek, přikývl jsem a ukázal jsem na prstech deset. Lidé se nestačili divit, když mi přinesl deset párku a koukali, co s nimi budu zcela sám dělat. Statečně jsem je snědl, ale noc byla pak těžká.“ Směje se Andrea.

Od té doby se učil intenzivně česky. Usadil se v Praze, jako skladatel spolupracuje s první českou ligou zpěváků a mladinkou Petru si vzal za manželku. „Svatba byla v Las Vegas ve stylu Elvise Presleyho. Dokonce jsem se ženil v jeho kostýmu. Petra myslela, že jsem se zbláznil, ale pro mne je Presley symbol talentu a dobré muziky, která nestárne.“
S českým prostředim se sžil natolik, že začal trénovat mladé brankáře ve fotbalovém klubu Bohemians Praha 1905. V době svého mládí totiž působil na postu brankáře v uznávaných fotbalových klubech FC Juventus Turín, FC Lazio Řím a Samptoria Janov. Je aktivním členem fotbalového klubu osobností Amfora.
Kromě vlastních koncertů začal od letošního června vystupovat v talkshow Zuzany Bubílkové, se kterou jezdí po České republice. A zájem organizátorů roste. Se Zuzanou se obecenstvo zasměje, s Andreem si spontánně zazpívá známé italské hity. Andrea je také odborníkem na regionální italskou kuchyni, s níž vystupuje v mnoha českých televizních kulinářských pořadech a v gastronomických show.
Je členem mezinárodního charitativního projektu War no War!. V letošním roce Andrea Andrei vydal již několik singlů. Anima Danza, Pensiero D´Amore Cosi Lontano a v těchto dnech nazpíval letní novinku v angličtině s názvem Time is running with me.

I když vlastní písně jezdí nahrávat do Itálie, na Česko nedá dopustit. Tvrdí, že jsou zde krasní a milí lidé, a to navzdory tomu, že mu už dvakrát na jeho autě někdo ukradl kolo. “ Nevím, jestli to bylo ze závisti, nebo na zakázku, ale kvůli tomu nehodlám měnit ani zemi, ani město, ani auto. A teď mi promiňte, slíbil jsem své ženě, že dnes vařím k obědu italskou specialitu já.“
Autor textu Stanislav Stebila
Foto: Marek Pilnaj

View pictures

Italský zpěvák a producent Andrea Andrei společně se Zuzanou Bubílkovou v Deníku Blesk – nejprodávanějším a nejčtenějším celostátním deníku v České republice.

View pictures

Bývalý člen italské legendární skupiny La Strana Società (Pop Corn…), producent a zpěvák Andrea Andrei je již tradičním hostem benefičních a charitativních projektů.

Zařadí se mezi známé osobnosti, které podpoří svým vystoupením Srdíčkové dny o.p.s. Život dětem. Zábavné odpoledně pro děti a dospělé se koná ve středu 14.9. na náměstí Míru v Praze 2 a vystoupí také Michal David, Petr Kolář, Václav Noid Bárta, Jan Čenský, Otakar Brousek ml., Martin Písařík, Hana Křížková, Radim Schwab, Pavel Vítek, Kateřina Brožová, Bohuš Matuš, Petra Černocká a řada dalších známých zpěváků a herců.

Andrea Andrei loni podpořil charitativní akci na podporu vzdělání a výživy dětí v africké Bangladéši, v oblasti Mymensingh a také vánoční galavečer pro děti z 23. dětských domovů v Žatci.

Je dlouholetým členem celosvětového charitativního projektu ROCK NO WAR!
Nejvýznamnější podporou Andreiho byla účast na charitativním projektu Rock No War v Bosně, kde svými koncerty pomáhal postiženým po Černobylské havárii či po válečných konfliktech na území bývalé Jugoslávie v Bosně v Glamocu 15.9.v roce 2001 (http://www.rocknowar.it/index.php/component/k2/136-bosnia/viaggio-in-bosnia.html ).

S projektem Rock No War dále pokračoval na Madagaskaru v roce 2002. Na tomto ostrově u afrických břehů po boku sk. Pooh a dalších shromažďovali prostředky pro jednu tamní nemocnici a školu, pomáhali nejen koncerty, ale přiložili i vlastní ruku při výstavbě.
Záznam reportáže: https://www.youtube.com/watch?v=eXYS1CtPOAM
Info o projektu Rock No War na Madagaskaru: http://www.rocknowar.it/index.php/sport/kart-no-war/148-kart-no-war/protagonisti.html .

Byl součástí projektu Rock No War v roce 2003 v Itálii při podpoře projektu Pavarotti and Friends za účasti Andrea Bocelli, Bono, Eric Clapton, Ricky Martin, Liza Minnelli, Laura Pausini, Deep Purple, Lionel Richie, Queen Zucchero a Luciano Pavarotti. Info: http://www.rocknowar.it/index.php/component/k2/55-2003/rnw-al-pavarotti-and-friends.html.

View pictures
Copyright © 2014 ART AGENCY MUSIC PRODUCTION Up

Facebook

Twitter